Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani z marihuaną

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kolneńscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który posiadał w domu blisko 33 gramy marihuany. Narkotyki pomógł wytropić wyszkolony pies. Także pies znalazł narkotyki u jednego z pasażerów samochodu, który tuż po północy stał nieoświetlony na jednej z dróg w gminie Piątnica.

Policji z  Kolna ustalili, że 25-letni mieszkaniec tej gminy może posiadać w domu narkotyki. I jak się okazało ustalenia te były właściwe. Wczoraj w trakcie sprawdzania pomieszczeń mieszkalnych, przy użyciu psa, specjalnie wyszkolonego do wykrywania narkotyków, odnaleziono  prawie 33 gramy marihuany, z której mogło powstać blisko 65 działek dilerskich.

Zupełnie inaczej – całkowicie przypadkowo – marihuanę znaleźli policjanci z Łomży. Narkotyki miał przy sobie jeden z czterech pasażerów samochodu, który tuż po północy stał nieoświetlony na jednej z dróg w gminie Piątnica. Policjantów zaciekawił samochód na warszawskich numerach rejestracyjnych, w którym jak się okazało były cztery osoby. Policyjny pies u jednego z nich wyczuł narkotyki. Okazało się, że w foliowej torebce miał niemal gram marihuany.      

Narkotyki w obu przypadkach zostały zabezpieczone. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę