Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

18-letni złodzieje paliwa

Ponad dwa tysiące litrów oleju napędowego ukradli dwaj 18-latkowie, mieszkający w podłomżyńskich miejscowościach. Procederem trudnili się od kilku dni, a właściwie nocy...

Personalia złodziei paliwa łomżyńscy ustalili ustalili w piątek i tego dnia zostali oni zatrzymani. Okazało się, że młodzi mężczyźni już od połowy września włamywali się do zbiorników paliwa samochodów ciężarowych, skąd ukradli łącznie ponad dwa tysiące litrów oleju napędowego. Pokrzywdzeni straty oszacowali w sumie na około 11 tysięcy złotych. Teraz sprawcom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę