Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

1% wydany...

„Caritas Bliźnim” w Łomży prawidłowo wydaje środki pozyskiwane z „1%” - tak orzekła specjalna komisja Wojewody Podlaskiego, która badała wydatkowanie przez organizację środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych otrzymanych w ubiegłym roku. Z pozyskanych ponad 200 tys zł najwięcej pieniędzy „Caritas Bliźnim” wydał na zagospodarowanie rekreacyjno–sportowe terenu w Ptakach koło Nowogrodu.

W 2010 roku na konto ,,Caritas Bliźnim” w Łomży wpłynęły środki w wysokości 204.382,38 zł pochodzące z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Środki przekazało 149 urzędów skarbowych. Najniższa wpłata wynosiła 0,30 zł, a najwyższa 33.596,30 zł.
Jak czytamy w protokole z przeprowadzonej niedawno kontroli wydatkowania pieniędzy pochodzącą z  darowizn 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wydatkowano je na:

  • wyposażenie Ośrodka Charytatywno–Opiekuńczego w Ptakach k/Nowogrodu – 5.459,83 zł,
  • kampanię reklamową – 6.549,46 zł,
  • ogrzewanie – pomoc dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Nowych Raciborach – 25.855,10 zł,
  • leki – pomoc dla Hospicjum w Ostrołęce i w Wyszkowie – 9.826,73 zł,
  • zagospodarowanie rekreacyjno – sportowe terenu w Ptakach k/Nowogrodu – 156.691,26 zł.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę