Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

W sobotę zamknięta Al Piłsudskiego, a w poniedziałek i wtorek ponownie droga Kownaty - Jedwabne

W najbliższą sobotę 24 września 2011r. zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Piłsudskiego (strona lewa) od Al. Legionów do ronda Solidarności. Jak podaje Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Łomży, realizujące inwestycję, na tym odcinku układana będzie warstwa ścieralna nawierzchni.

Ruch pojazdów z rodna Solidarności w stronę Al. Legionów odbywał się będzie ul. Zawadzką i ul. Przykoszarową.

Natomiast w poniedziałek i wtorek 26 i 27 września ponownie zostanie wyłączony z ruchu odcinek drogi wojewódzkiej Piątnica - Jedwabne na od miejscowości Kownaty do miejscowości Jedwabne. Tu drogowcy będą wykonywali, na całej szerokości, wierzchnią warstwę asfaltu. W tych dniach dojazd do miejscowości Jedwabne będzie możliwy przez Wiznę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę