Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

„To jest Maciek niezłomny”....

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

- Wiem już dziś, że warto było startować - mówił Maciej Borysewicz, kandydat nr 5 PO w wyborach do Sejmu, podczas czwartkowej konwencji wyborczej w Łomży. Wśród przybyłych na nią gości był także Grzegorz Schetyna, pierwszy wiceprzewodniczący PO i marszałek Sejmu RP. - Niezmiernie ważnym jest aby mieć posła – mówił Schetyna do zebranych w restauracji Amadeus członków i sympatyków PO mobilizując ich do większej aktywności w ostatnich dwóch tygodniach kampanii wyborczej. - Wygramy tu w Łomży, tu na Podlasiu i w całej Polsce – mówił tuż przed zejściem ze sceny.

Adam Sieńko
Adam Sieńko
W pierwszym rzędzie siedzą (od lewej): Adam Sieńko, Robert Tyszkiewicz, Grzegorz Schetyna, Maciej Borysewicz, Cezary Kisiel
W pierwszym rzędzie siedzą (od lewej): Adam Sieńko, Robert Tyszkiewicz, Grzegorz Schetyna, Maciej Borysewicz, Cezary Kisiel
Adam Sieńko, Grzegorz Schetyna, Maciej Borysewicz
Adam Sieńko, Grzegorz Schetyna, Maciej Borysewicz

Jako pierwszy na scenie wystąpił łomżyński kandydat PO Maciej Borysewicz. Witając przybyłych gości mówił o „naszym serdecznym przyjacielu” Grzegorzu Schetynie i „moim serdecznym przyjacielu” witając Roberta Tyszkiewicza. W krótkim wystąpieniu Borysewicz mówił, że „dobry poseł, oprócz stanowienia dobrego prawa, to także dobry reprezentant swojej ziemi” i za pośrednictwem obecnych kamer lokalnej telewizji apelował do wyborców „zaufajcie mi”.
Po nim na scenę wszedł marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, który mobilizował obecnych na sali do większego wysiłku w końcówce kampanii wyborczej.
- Musimy zrobić wszystko żeby przekonać niezdecydowanych. Walczymy o wszystko. Wygramy tu w Łomży, tu na Podlasiu i w całej Polsce – dodawał.
Kolejny na scenie pojawił się Adam Sieńko kandydat PO na senatora.
- Znam was, znam wasze problemy. Być może niektórym nie jestem jeszcze znany, ale dam się poznać, dajcie mi szansę – mówi.
Jacek Piorunek, członek zarządu województwa podlaskiego, gratulował Borysewiczowi patrona.
- Grzegorz Schetyna jak przyjedzie do województwa podlaskiego to wszystko się udaje – mówił wspominając jego udział w przełamaniu pata przy wyborze zarządu województwa.
Zaczynając swoje wystąpienie Robert Tyszkiewicz zrewanżował się Borysewiczowi „moim serdecznym przyjacielem”, po czym mówił, że to „Maciek niezłomny”.
- Przyjmuje na siebie odpowiedzialność i na tej drodze odnosi sukcesu. Dziś jest przewodniczącym rady Miasta Łomża – chwalił Borysewicza, dodając, że jeszcze niedawno wydawało się  niemożliwe, aby PO w Łomży tak dużo znaczyła.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę