Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne wypadki na wsi

Wypadki w rolnictwie mogą zdarzyć się praktycznie na każdym kroku. W ubiegłym roku na terenie województwa było ich ponad dwa tysiące, a w pięciu przypadkach były to wypadki śmiertelne. W tym roku także już kilak takich wypadków odnotowano. W tym tygodniu podczas ugniatania cięgnikiem pryzmy kukurydzy zginął 73-letni mężczyzna, a 47-letnia kobieta została rozjechana przez ciągnik.

Do pierwszego z wypadków doszło pod Tykocinem, a do drugiego w okolicach Dąbrowy Białostockiej. Według ustaleń policji 73-latek kierując ciągnikiem rolniczym wykonywał prace w gospodarstwie syna. Najprawdopodobniej podczas ugniatania złożonej w pryzmie kukurydzy traktor z nieustalonych przyczyn przewrócił się przygniatając kierowcę. Mężczyzna w wyniku wypadku zginął na miejscu.
Do drugiego z wypadków doszło gdy 47-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn znalazła się pod kołami ciągnika prowadzonego przez męża. Ciągnikiem z doczepionym ładowaczem czołowym mężczyzna transportował belę sianokiszonki. Niestety mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej kobieta zmarła.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę