Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Cenny MOSiR...

Główne zdjęcie
źródło: Informacja z realizacja planu rzeczowo – finansowego inwestycji za I półrocze 2011 r. - inwestycje z udziałem środków finansowych z UE.

Ponad sto tysięcy złotych wydał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w pierwszym półroczu 2011 roku na zakupy inwestycyjne na nowy miejski stadion. Same różnego rodzaju tabliczki i tablice informacyjne kosztowały ponad 10 tys zł. MOSiR kupował też biurka i krzesła, ale także sofy i fotele... Na same sofy wydał niemal równe 7 tys zł.

Informacje o zakupach inwestycyjnych MOSiR na nowych, oddanych do użytku w tym roku obiektach – pływalni przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i stadionie miejskim przy ul Zjazd - znajdują się wśród dokumentacji przekazanej radnym przed przyszłotygodniowa sesją Rady Miasta. (zobacz grafikę)

Dodajmy, że w proponowanym porządku obrad tej sesji znalazł się punkt dotyczący zmian statutu MOSiR. Jeden z proponowanych przez prezydenta Czerniawskiego zapisów zakłada powołanie w ośrodku zastępcy dyrektora.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę