Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczne rondo...

Główne zdjęcie
2011.09.18

Przebudowane Rondo Solidarności w Łomży przysparza problemów kierowcom. Teraz wygląda jak duże „zwyczajne” skrzyżowanie na którym ruchem ma sterować zainstalowana już ale jeszcze nie włączona sygnalizacja świetlna, to jednak ruch na nim na razie jeszcze odbywa się jak na typowym rondzie o czym informują stojące tuż przed nim znaki. Okazuje się jednak, że dla niektórych kierowców najwyraźniej są one niewidoczne. We wrześniu doszło tu już do kilku kolizji, a przyczyną zawsze było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

2011.09.18
2011.09.18
2011.09.18
2011.09.18

Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji mówi, że policjantom zgłoszono trzy kolizje do jakich doszło na nowym Rondzie Solidarności, ale podkreśla, że do tego typu zdarzeń policjanci wcale nie muszą być wzywali i czasami jest tak, że kierowcy sprawę załatwiają między sobą... W tych przypadkach które policji zgłoszono – ostatni z niedzieli - przyczyną zawsze było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Tymczasem na Rondzie Solidarności światła jeszcze nie kierują ruchem, a przed wjazdem na skrzyżowanie stoją znaki informujące, że wjeżdżamy na rondo i trzeba ustąpić pierwszeństwa samochodom zjeżdżającym z ronda.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę