Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Z Jedwabnego do Łomży przez Wiznę

Mieszkańcy Jedwabnego znowu do Łomży będą musieli jeździć dłuższa drogą. W związku z pracami drogowców modernizujących drogę wojewódzką nr 668 odcinek pomiędzy Kowanatami a Jedwabnem od jutra do soboty będzie całkowicie zamknięty.

Jak informuje Maciej Choiński, kierownik robót drogowych z firmy BITUM, w dniach 20 – 24.09.2011 r. zostanie wyłączony z ruchu odcinek od miejscowości Kownaty do miejscowości Jedwabne, celem wykonania na całej szerokości konstrukcji nawierzchni warstwy ścieralnej.
W tych dniach dojazd do m. Jedwabne będzie możliwy drogą krajową nr 64 poprzez zjazd w m. Wizna na drogę powiatową, biegnącą przez miejscowości Męczki – Kotowo Plac – Rostki – Jedwabne.

Zgodnie z planem prace przy remoncie drogi nr 668 Piątnica – Jedwabne mają zakończyć się pod koniec października.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę