Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Po pijaku w mur cmentarza

Kierowca mazdy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w mur cmentarza. W wyniku wypadku jadąca z nim pasażerka trafiła do szpitala. Okazało się, że 31-latek był pijany.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na ulicy Konopnickiej w Kolnie. Okazało się, że siedzący za kierownicą mazdy mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Tymczasem 30-letnia pasażerka mazdy z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę