Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Piłsudskiego w sobotę omijaj szeroki łukiem

Po raz kolejny szykują się większe niż zwykle utrudnienia w ruchu na Alei Piłsudskiego w Łomży. Drogowcy PBK, w sobotę zamierzają układać tzw. warstwę ścieralną na lewej stronie ul. Piłsudskiego na odcinku od Ronda Solidarności do Alei Legionów. W tym czasie ten fragment ulicy będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

Jak podaje Łukasz Czech z ratusza ruch pojazdów od Ronda Solidarności w kierunku Alei Legionów będzie odbywał się objazdem ulicami Zawadzką i Przykoszarową.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę