Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmarł Ekonom Diecezji Łomżyńskiej

Główne zdjęcie
Ks. prałat Ryszard Napiórkowski

W szpitalu w Warszawie zmarł ks. prałat Ryszard Napiórkowski Ekonom Diecezji Łomżyńskiej. Miał 54 lata, w kapłaństwie 27 lat.

Ks. Ryszard Napiórkowski  urodził się w 8 listopada 1957 roku w Suwałkach. 26 maja 1984 roku na kapłana w łomżyńskiej katedrze wyświęcił go ks. bp  Juliusz Peatz. Od 1997 roku pełnił funkcję Ekonoma Diecezji Łomżyńskiej. 30 kwietnia 2009 roku otrzymał tytuł prałata honorowego Jego Świętobliwości. 

Dziś wieczorem (godz. 17.00 – 19.00) odbędzie się wystawienie ciała śp. ks. Ryszarda Napiórkowskiego w kaplicy pw. św. Józefa w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ul. Przykoszarowej 22 A. Jutro, w sobotę o godz. 14.00 sprawowana będzie Msza św. żałobna w Katedrze Łomżyńskiej pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Pochowanie ciała księdza odbędzie się w niedzielę w rodzinnych Suwałkach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę