Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzieci posprzątają Łomżę

4 tysiące worków i 3 tysiące par rękawic naszykował Urząd Miejski dla uczestników akcji „Sprzątanie Świata-Polska 2011”. Po raz 17. w Łomży dziś jutro i pojutrze ma być wielkie sprzątanie. Jak podaje ratusz „co roku w Łomży sprząta świat ok. 2 tysięcy osób. Są to głównie uczniowie łomżyńskich szkół, przedszkolaki i harcerze. Do udostępnionych przez Ratusz worków zbierają co roku kilka ton śmieci z łomżyńskich trawników i chodników.”

Sprzątają najczęściej w okolicach swoich placówek. Urząd Miejski w Łomży koordynuje działania i ustala miejsca, w których sprzątający mają zostawiać zebrane nieczystości. Później, ze wskazanych punktów, worki zabiera pojazd Zakładu Oczyszczania Miasta.

Podczas akcji sprzątania świata będzie można pozbyć się elektrośmieci. Zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Będzie można je przynosić do następujących punktów:
Piątek 16 września:
godz.   7.30-11.00 - ul. Sikorskiego (parking przy Targowisku Miejskim)
godz. 11.30-14.30 – ul. Słowackiego (parking przy bazarze)
Sobota 17 września:
godz.   7.30-11.00 ul. Stary Rynek (parking przy Hali Targowej)
godz. 11.30-14.30 ul. Ks. Janusza (parking przy Stokrotce)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę