Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Sprzątanie Świata - Polska 2011

 

Po raz kolejny nasz park przyłącza się do społecznej akcji „Sprzątanie świata”, która odbędzie się w dniach 16-18 września 20011. W tym roku hasło przewodnie to: „Lasy to życie – chrońmy je”, które nawiązuje do ogłoszonego przez ONZ Międzynarodowego Roku Lasów.

 

Do akcji zaprosiliśmy szkoły z terenu Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, które będą sprzątać zarówno okolice swoich placówek edukacyjnych po dwóch stronach Narwi jak również lasy leżące w rezerwatach Kalinowo i Wielki Dział.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej ważnej  i bardzo potrzebnej akcji. Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod numerem 86 219-21-75. Wszystkim uczestnikom zapewniamy worki na śmieci i rękawiczki ochronne.

 

 

................................................................................................................................


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę