Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Szalone ceny w salonie Suzuki w Ostrołęce!

W dniach 16-19 września Salon Suzuki w Ostrołęce zaprasza na Weekend Szalonych Cen. I tak, jak miało to miejsce na wiosnę znaczną obniżką cenową zostaną objęte wybrane modele wyprodukowane w 2010 i 2011 r. Na miejscu są udzielane kredyty i leasingi na korzystnych warunkach przy minimum formalności oraz czekają korzystne pakiety ubezpieczeniowe . Liczba samochodów, które są objęte promocją jest ograniczona, dlatego przyjdź już dziś.

Firma M plus W rozpoczęła swoją działalność w 1991 r. Natomiast od 1999 działa w Olszewo-Borkach koło Ostrołęki, jako Koncesjoner  Renault oraz prowadzi autoryzowany serwis Renault.
Z początkiem 2011 roku firma zapoczątkowała aktywną współpracę z Suzuki zarówno w sprzedaży samochodów, jak i w świadczeniu usług serwisowych.

M plus W jako autoryzowany dealer posiada w swojej ofercie pełną gamę modeli tej marki. Dostępna jest szeroka paleta akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Pracownicy służą miłą, fachową obsługą Klienta. Doświadczenie M plus W gwarantuje profesjonalną obsługę Klientów, na najwyższym poziomie.

Dla Klientów innych marek proponujemy wymianę oleju Castrol Professional Magnatec (dostępny tylko u dealera suzuki) w cenie 39 zł/l netto.

W okresie trwania promocji dla Klientów, którzy odbędą  jazdy próbne wybranym modelem Suzuki lub Renault, czekają upominki.

M plus W Sp. z o.o.
ul. Warszawska 41
07-415 Olszewo-Borki

tel. 29 764 50 63

e-mail: mplusw@interia.pl

Visit: www.mplusw.suzuki.pl

GODZINY PRACY:

SALON
Poniedziałek – Piątek 8.00-17.00
Sobota 9.00-14.00

SERWIS
Poniedziałek – piątek 8.00-17.00
Sobota 9.00-14.00

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę