Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca rozbił pięć samochodów

Pięć zaparkowanych osobówek rozbił jak się okazało pijany 42-latek. Kierowca mitsubishi wyczynu dokonał w Grajewie około 21.00 "na oczach" policyjnego patrolu.

Jak podaje oficer prasowy grajewskiej policji kierowca misubishi po rozbiciu dwóch volkswagenów, dwóch opli i audi chciał jechać dalej. Jednak dzięki szybkiej interwencji mundurowych został zatrzymany. 42-latek był agresywny i nie chciał wykonywać wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń. Skutecznie sostał jednak do tego przymuszony. Jak się okazało był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę