Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zaczną budować nam galerie handlowe

Główne zdjęcie
Plac budowy Galerii Narew

Firma Eko System z Białegostoku ma zbudować „Galerię Narew” na Bawełnie w Łomży – poinformował Andrzej Serafin z firmy Galeria Narew. Dziś rano koparka zaczęła plantować teren na którym ma stanąć galeria handlowa. Do końca tygodnia mają zostać wytyczone granice budynku, a we wtorek 20 września mają być już kopane doły pod fundamenty budynku.

Plac budowy Galerii Narew
Plac budowy Galerii Narew

Galeria Narew ma posiadać ponad 90 sklepów oraz około 1.250 miejsc parkingowych, i będzie pierwszym o tak dużej skali centrum handlowym w Łomży i w całym regionie. Powierzchnia użytkowa galerii wyniesie blisko 62 tys. mkw. z czego część handlowa zajmie 46,2 tys. mkw. Koszt całej inwestycji szacowany był na ponad 60 mln EURO.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami blisko połowę powierzchni nowej galerii handlowej mają zająć hipermarkety Real i Castorama. Najemcami powierzchni handlowych w GH Narew mają być także m.in. sieci HM i Rossmann.

Galeria Veneda też zaraz zacznie
Tymczasem Wojciech Gepner z Echo Investment zapowiada, ze do końca tygodnia będzie wybrany wykonawca, który będzie budował galerię Veneda przy skrzyżowaniu ul Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. 
- Na początku przyszłego tygodnia będzie podpisanie umowy i przekazania placu budowy. - mówi, dodając że niebawem także tu powinny ruszyć prace budowlane.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę