Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Nastolatka i narkotyki

Policjanci z Łomży zatrzymali 17-latkę, u której w mieszkaniu znaleźli prawie 7 gramów narkotyków. Teraz młoda kobieta za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak przekazuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży wczoraj miejscowi policjanci  zapukali do jednego z łomżyńskich mieszkań. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że przebywająca tu 17-letnia dziewczyna posiada środki odurzające. Okazało się, że informacja mundurowych potwierdziła się. Kryminalni znaleźli kilka strunowych torebek z białym proszkiem. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 7 gramów amfetaminy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę