Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zatankował do pełna i odjechał...

Na niemal 3 tys zł wycenił straty właściciel stacji paliw po tym gdy nocą przy jednym z dystrybutorów zatrzymał się tir na słowackich numerach rejestracyjnych. Kierowca zatankował do pełna – niemal 600 litrów - po czym odjechał nie płacąc za paliwo.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą na stacji paliw w Kisielnicy. Pracownicy stacji natychmiast powiadomili policję, która już po kilku minutach zatrzymała tira jadącego w kierunku Łomży. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, słowacki kierowca został zatrzymany i dziś ze zdarzenia ma się dokładnie tłumaczyć.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę