Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Straci mandat w Sejmiku...

Marek Minda skreślony przez Okręgową Komisję Wyborczą z listy kandydatów SLD do Sejmu najprawdopodobniej straci także miejsce zajmowane w Sejmiku Województwa Podlaskiego. W Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Białymstoku poinformowano, że Komisarz Wyborczy w Białymstoku ma wystąpić do przewodniczącego Sejmiku z wnioskiem o wygaszenie mandatu radnego.

Przypomnijmy przed tygodniem Marek Minda został skreślony z listy kandydatów do Sejmu SLD po przeprowadzonej przez Okręgową Komisję Wyborczą weryfikacji zgłoszonych kandydatów w Krajowym Rejestrze Karnym. Zgodnie z  prawem osoba skazana nie może także zasiadać we władzach samorządowych. Tymczasem Minda objął mandat radnego Sejmiku gdy zrezygnował z niego Mieczysław Czerniawski, który wygrał też wybory prezydenckie w Łomży. Jeśli radni Sejmiku mandat radnego wygaszą miejsce to zajmie kolejny kandydat z samorządowej listy Sojuszu – Robert Łada z Wygody – były przewodniczący rady Gminy Łomża.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę