Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

„Łomża” doceniona w Wielkiej Brytanii

Piwo Łomża Export zdobyło brązowy medal w międzynarodowym konkursie degustacyjnym International Beer Challenge, który odbywa się w Wielkiej Brytanii. Do tegorocznej edycji zgłoszone piwa aż z 30 krajów. Łomża Export została wyróżniona brązowym medalem w kategorii „Lager o zawartości alkoholu od 5,6 proc. do 6,9 proc.”.

W trakcie dwuetapowej degustacji, 40 jurorów w tzw. ślepych testach oceniało piwa nadesłane na konkurs z całego świata. Prace jury konkursowego trwają dwa dni. Pierwszego dnia przy każdym z siedmiu stołów sędziowskich odbywa się degustacja około 60 piw – jurorzy punktują je za wygląd, zapach i smak. Każdy panel omawia wyniki i analizuje, czy oceniane piwa są godne medalu. W drugim dniu konkursu piwa z najwyższą liczbą punktów są ponownie degustowane przez mniejszą grupę sędziów, na czele z przewodniczącym jury – Jeffem Evansem. Przyznają oni medale oraz puchary dla zwycięzców w każdej kategorii. W uznaniu walorów smakowych piwa z browaru w Łomży, sędziowie przyznali mu brązowy medal.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę