Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Czyżewem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Młoda, 18-letnia dziewczyna nie żyje, a a trzech chłopaków jest w szpitalu. To tragiczny efekt tylko jednego wypadku do którego doszło około godz. 3.00 nad ranem w miejscowości Czyżew Złota Jabłko w powiecie wysokomazowieckim. VW vento którym jechali na łuku wypał z drogi i bokiem uderzył w barierkę na moście, a potem jeszcze dachował i wpadł do koryta rzeczki.

Jadący z trzema 20-letnimi mężczyznami 18-latka pomimo niemal natychmiastowej pomocy medycznej i reanimacji zmarła. 20-latkowie z poważnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Dwóch poszkodowanych mężczyzn trafiło do wysokomazowieckiego szpitala, a jeden z najcięższymi obrażeniami ciała helikopterem został odtransportowany do szpitala w Białymstoku. T
Według wstępnych ustaleń policji przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę