Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Areszt dla wdowy po mężczyźnie zamordowanym w sierpniu tego roku wydał łomżyński sąd

Sąd Rejonowy w Łomży wydał decycje o areszcie tymczasowym dla wdowy po mężczyźnie zamordowanym w sierpniu tego roku, którego zwłoki znaleziono w okolicach Szumowa. Ciało 31-letniego zastrzelonego Adama Ch. zostało oblane łatwopalną cieczą i podpalone. Płomienie utrudniłu identyfikację, jednak od razu stwierdzono, że przyczyną śmierci były rany postrzałowe w głowę. Ten sposób zabójstwa od razu nasunął podejrzenie o gangsterskich porachunkach, jednak prokuratura do tej pory nie potwierdziła tych pogłosek. Dotychczas aresztowano dwóch mężczyzn i kobietę - mieszkańców Warszawy, którzy mieli kontakt z Adamem Ch. Najnowsze aresztowanie wdowy po nim - Agnieszki R. nie wiąże się z jego śmiercią bezpośrednio - postawiono jej zarzut handlu narkotykami.


Pytania czy zajmował sie tym także zamordowany mężczyzna i czy do aresztowania żony doprowadziły przesłuchania wcześniej aresztowanych - prokuratura pozostawia bez odpowiedzi ze względu na dobro śledztwa. Sprawa ma w dalszym ciągu charakter rozwojowy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę