Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mercedesem w drzewo

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierująca mercedesem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Jej się nic nie stało. Niestety pasażerka mercedesa – 84-letnia kobieta - na skutek odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj około 14.30 w rejonie miejscowości Grądy Małe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-latka jadąc mercedesem w kierunku Jedwabnego, z nieznanych na razie przyczyn, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzyła w drzewo. Kierująca i 84-letnia pasażerka zostały przewiezieni do szpitala z urazami nóg, rąk i ogólnymi potłuczeniami. Niestety wskutek odniesionych obrażeń starsza z nich zmarła w szpitalu następnego dnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę