Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżanie maratony biegają i...

Główne zdjęcie
Paweł Grygo odbiera puchar

Paweł Grygo z LŁKS Prefbet Śniadowo- Łomża zajął czwarte miejsce w rozgrywanym po raz 32. polsko–niemieckim Uznamski Maratonie Świnoujście – Wolgast. Natomiast Sylwia Cymek i Krzysztof Lewandowski z Łomży zajęli trzecie miejsca w czwartym Półmaratonie Ełckim.

Maraton Świnoujście – Wolgast - dystans 42 km i 195 metrów - ukończyło 220 zawodników. Międzynarodowy maraton jest jednym z trudniejszych biegów, ze względu na ukształtowanie terenu nie można porównywać wyników do innych maratonów rozgrywanych na płaskich trasach, tym roku zawodnikom dała się również wysoka temperatura. Paweł Grygo z Łomży z czasem 2.53.08 zajął ogólnie czwarte miejsce, a w kategorii M35 uplasował się na  drugiej pozycji.

Tymczasem na starcie IV Półmaratonu Ełckiego stanęło 200 śmiałków w tym kilkanaście osób z Łomży. W klasyfikacji generalnej trzecie miejsce wywalczyła Sylwia Cymek (czas 1godz 45 min 45 sek) oraz Krzysztof Lewandowski (1.21.35), który przegrał tylko z zawodnikami z Litwy.
W kategorii wiekowej M20  pierwsze miejsce przypadło Andrzejowi Godlewskiemu (1.25.15), w kat. M40 zwycięzcą okazał się Dariusz Szymański (1.28.17), a M50 czwarte miejsce zajął Eugeniusz Ruszczyk (1.28.34). W sumie zawodnicy z Łomży w klasyfikacji zespołowej wywalczyli pierwsze miejsce.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę