Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolizyjna środa...

Najprawdopodobniej do czterech kolizji doszło dziś do godz. 15 w Łomży i najbliższej okolicy. Najprawdopodobniej bo w jednym przypadku jest jeszcze wątpliwość czy zdarzenie drogowe zakwalifikować jako kolizję czy wypadek. Chodzi o zderzenie osobówki z tirem na skrzyżowaniu krajowych dróg nr 61 i 64 w Piątnicy. Kierująca osobówką kobieta mimo, że nie miała widocznych obrażeń, została przewieziona do szpitala ma obserwację. Jeśli lekarze uznają, że odniosła jednak jakieś obrażenia będzie to wypadek, jeśli nie - kolejna kolizja.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer   prasowy KMP w Łomży, wcześniej doszło dwóch kolizji. Najpierw po godz. 7. w okolicach skrzyżowania Sybiraków z Zawadzką osobówka zdarzyła się ze skuterem, a około 9. w Konarzycach w stłuczce uczestniczyły trzy samochody osobowe.
Trzecim z kolei zdarzeniem drogowym było zderzenie osobówki z tirem na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy. Do zdarzenia doszło ok. godz. 13 i przez ponad godzinę utrudniony był przejazd przez to skrzyżowanie. 
Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce ok. godz. 15. w okolicach szpitala. Zarówno w tym zdarzeniu jak i w dwóch pierwszych nikt z ludzi nie odniósł obrażeń.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę