Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Marek Minda skreślony z listy wyborczej

Marek Minda z Łomży – kandydat numer pięć na liście wyborczej SLD do Sejmu – został skreślony z listy przez Okręgową Komisję Wyborczą w Białymstoku. Minda jest jednym z pięciu kandydatów wykreślonych z list wyborczych zarejestrowanych w województwie podlaskim po weryfikacji kandydatów w Krajowym Rejestrze Karnym.

W tym roku po raz pierwszy Okręgowe Komisje Wyborcze zostały zobowiązane przez ustawodawcę do  wystąpienia z wnioskami do Krajowego Rejestru Karnego i sprawdzenie czy zgłaszani przez komitety wyborcze kandydaci na posłów spełniają wymóg niekaralności za przestępstwa tzw. umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.
Jak się dowiedzieliśmy w Okręgowej Komisji Wyborczej w Białymstoku z 260 kandydatów do Sejmu negatywna odpowiedź przyszła w pięciu przypadkach. Na tej podstawie wczoraj Komisja podjęła uchwałę o skreśleniu tych kandydatów. Wśród skreślonych jest czterech kandydatów z listy Nasz Dom Polska – Samoobrona Andrzeja Leppera i Marek Minda z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę