Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Lech Kaczyński będzie miał rondo. Kamień węgielny wmurował Jarosław Kaczyński.

W Wysokiem Mazowieckiem w miejscu skrzyżowania ul. Ludowej, Szpitalnej, 1000 Lecia i Mystkowskiej powstaje nowe rondo. To wspólna inwestycja miasta i powiatu. Gdy już zostanie wybudowane zostanie mu nadane imię byłego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Dziś kamień węgielny pod budowę ronda wmurował jego brat bliźniak Jarosław Kaczyński, prezes PiS, odwiedzający w ramach kampanii wyborczej województwo podlaskie.

Zakończenie prac przy budowie ronda w Wysokiem Mazowieckiem przewiduje się na październik. Nadane imienia tragicznie zmarłego, w Katastrofie Smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku, byłego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego ma się odbyć 11 listopada.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę