Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Włamali się do zlewni mleka... i ukradli lody

Do nietypowej kradzieży doszło w jeden ze wsi w powiecie wysokomazowieckim. Pod osłoną nocy złodziej włamał się do miejscowej zlewni mleka i ukradł... lody. Policjanci już ustalają okoliczności zdarzenia i szukają złodzieja.

Do kradzieży doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Sprawca po wyrwaniu zasuwy w drzwiach wszedł do środka punktu odbioru mleka w Truskalasach Lachach. Ciekawostką jest to, że jego łupem padły przechowywane tam lody. Policja podaje, że skradziono 130 sztuk rożków lodowych oraz 8 opakowań lodów owocowych i śmietankowych o łącznej wartości około 300 złotych. Wysokomazowieccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego nietypowego zdarzenia nie informują o tym jak lody znalazły się w zlewni mleka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę