Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zabójca w areszcie

Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu Krzysztof Mirosław B. To on – jak się okazuje brutalnie zabił 47-latka, którego ciało w piątek rano znaleziono w jednym z pustostanów przy ul. Sikorskiego w Łomży. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, sprawca bił ofiarę także po głowie rękami, ale także cegłą, fragmentem muru i nożem. Obaj mężczyźni wcześniej pili alkohol – także denaturat, i w trakcie libacji doszło pomiędzy nimi do kłótni.

Jak podaje prokuratura  Krzysztof Mirosław D. usłyszał zarzut zabójstwa i w trakcie przesłuchania przyznał się do dokonania go. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży.  Do zbrodni miało dojść w czwartek wieczorem. Śmiertelna ofiara to Andrzej G. zameldowany we wsi Olszyny, ale przebywający w Łomży.

Wrzesień to już piąty z rzędu miesiąc w którym w Łomży jest ktoś zabijany. W połowie maja w jednym z mieszkań w Łomży 16-letni Jakub S. pobił 40-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala i tam, pomimo udzielonej mu pomocy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W czerwcu, w pustostanie w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów, 46-letnia kobieta – Anna B. dźgnęła nożem prosto w serce 51-letniego Jana R. W lipcu w opuszczonym domu przy Alei Legionów, 31-letniego Marka C. brutalnie pięściami i cegłami po m.in. głowie pobili 54-letni Zdzisław M i 58-latek Marian J. Na początku sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Krzywe Koło także śmiertelnie został pobity 53 letni Andrzej W. Sprawcami w tym wypadku byli 48-letni Jan M. i 23 letni Aneta Ż. Wszystkie te morderstwa i śmiertelne pobicia zdarzały się po alkoholu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę