Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Gruszka” zarwała most pod Zambrowem

Most nie wytrzymał obciążenia ponad 30-tonowej ciężarówki z betonem i zawalił się. Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Krajewie Białym pod Zambrowem – podał serwis zambrow.org. Most zarwał się w momencie gdy pół ciężarówki przejechało już na drugą jego stronę. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ciężarówka zawisła na konstrukcji zniszczonego mostu w ten sposób, że „dwie pierwsze osie pojazdu znajdują się już drugim brzegu wisząc kilka metrów nad powierzchnią ziemi, a tylne osie znajdują się na zawalonej konstrukcji mostu, w korycie rzeki” – podaje zambrow.org.

Most nie był przystosowany do przejazdu po nim tak ciężkich samochodów. Tuż przed nim stoi znak informujący o ograniczeniu w korzystaniu z przeprawy do pojazdów o masie całkowitej nie większej niż 11 ton.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę