Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kamery zatrzymają wandali...

Główne zdjęcie
Pomnik w Jedwabnem

Prezydent RP chce aby pomnik pomordowanych Żydów w Jedwabnem został objęty stałym monitoringiem. Bronisław Komorowski rozmawiał telefonicznie na ten temat z wojewodą podlaskim Maciejem Żywno poinformowała Kancelaria Prezydenta.

„Prezydent wskazał na konieczność objęcia tego miejsca pamięci stałym monitoringiem przy użyciu środków technicznych, aby podobne skandaliczne wydarzenia nie miały miejsca w przyszłości” - czytamy w informacji na stronie internetowej prezydent.pl.

Według prezydenta, w Jedwabnem miał miejsce „skandaliczny akt wandalizmu”.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę