Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne morderstwo w Łomży!

Dziś rano w jednym z pustostanów przy ul. Sikorskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Ze wstępnych oględzin wynika, że został zamordowany. Policjanci już zatrzymali osobę podejrzewaną. Zarówno ofiara jak i osoba zatrzymana to mieszkańcy Łomży. To kolejny zamordowany w tym roku w Łomży. Czarna seria trwa od maja kiedy to 40-latek został pobity przez 16-latka, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł po kilku dniach w szpitalu. W czerwcu kobieta nożem dźgnęła w serce 51-latka, w lipcu dwaj mężczyźni brutalnie zabili 31-latka, a w sierpniu śmiertelnie pobity został 53-letni mężczyzna.

Znalezienie ciała potwierdza Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji. Ofiara to 47 letni mężczyzna. Na jego ciele znaleziono liczne rany cięte i tłuczone. Dokładną przyczynę śmierci i jej czas ma określić sekcja zwłok.
Dąbrowski podaje, że w związku ze znalezieniem tego ciała policja zatrzymała jedną osobę. To mężczyzna w wieku 29 lat. Na razie nie wiadomo czy jest on podejrzewany o dokonanie tej zbrodni. Nie wiadomo też jakie mogłyby być jej motywy.

Wrzesień to już piąty z rzędu miesiąc w którym w Łomży jest ktoś zabijany. W połowie maja w jednym z mieszkań w Łomży 16-letni Jakub S. pobił 40-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala i tam, pomimo udzielonej mu pomocy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W czerwcu, w pustostanie w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów, 46-letnia kobieta – Anna B. dźgnęła nożem prosto w serce 51-letniego Jana R. W lipcu w opuszczonym domu przy Alei Legionów, 31-letniego Marka C. brutalnie pięściami i cegłami po m.in. głowie pobili 54-letni Zdzisław M i 58-latek Marian J. Na początku sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Krzywe Koło także śmiertelnie został pobity 53 letni Andrzej W. Sprawcami w tym wypadku byli 48-letni Jan M. i 23 letni Aneta Ż. Wszystkie te morderstwa i śmiertelne pobicia zdarzały się po alkoholu.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę