Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

66,88m to za mało na finał Mistrzostw Świata

Joanna Fiodorow, 22-letnia młociarka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża nie zakwalifikowała się do finału rozgrywanych w koreańskim Daegu Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. W kwalifikacjach nasza zawodniczka rzuciła młot na odległość 66,88 m, co dało jej 9. rezultat w 15- osobowej grupie. Do do finału z tej grupy trafiło siedem najlepszych zawodniczek.

Najlepsze zawodniczki świata osiągały rezultaty powyżej 74 metrów. W finale rzutu młotem jest za to inna Polka Ania Włodarczyk, która w Daegu broni tytułu Mistrza Świata. Jej wynik z kwalifikacji to 71,09m.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę