Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Orlik w Drozdowie

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek i Edward Łada (fot. wrotapodlasia.pl)

Niemal 1,1 mln zł będzie kosztował kompleks boisk sportowych jaki powstanie w Drozdowie. Kompleks powstaje w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”. Po 333 tys zł na budowę wyłożą rząd i samorząd województwa, a resztę gmina Piątnica. W Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku wójt gminy Edward Łada i członek Zarządu Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek podpisali stosowną umowę.

W Drozdowie powstanie boisko do piłki nożnej, z nawierzchnią z trawy syntetycznej, o wymiarach 30,0m x 62,0m,  oraz drugie boisko wielofunkcyjne ze sztuczną  wraz z wyposażeniem do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok będzie jeszcze  budynek zaplecza socjalnego z wyposażeniem,a wszystko ma być ogrodzone i oświetlone. Zgodnie z ogłoszony przez gminę przetargiem wszystko ma być gotowe do połowy października, a najniższa oferowana przez potencjalnych wykonawców cena wyniosła 1 098 917,55 zł (brutto).
Jak podkreśla Jacek Piorunek odpowiedzialny w samorządzie województwa m.in. za sport i program „Orlik” na dzień dzisiejszy, od początku trwania Programu „Moje boisko – Orlik 2012”, tj. od 2008 r. w województwie podlaskim oddano do użytku 64 kompleksy boisk. W tym roku powstanie siedem kolejnych przy czym pięć z nich jest dofinansowanych ze środków Samorządu Województwa oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę