Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

(mniej) Tragiczne wakacje

36 osób zginęło w wypadkach drogowych, kolejnych 16 utonęło – to tragiczny bilans wakacji z terenu województwa podlaskiego. Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski KWP w Białymstoku to i tak lepiej niż było przed rokiem.

Na terenie województwa podlaskiego w okresie tegorocznych wakacji, które rozpoczęły się już 23 czerwca - doszło do 162 wypadków drogowych. Jest to o 70 mniej niż w roku ubiegłym. Zginęło w nich 36 osób, a w roku 2010 ofiar śmiertelnych wypadków było 45. Znacznie mniej niż rok wcześniej naliczono także osób rannych -193 osoby w tym roku wobec 324 w roku ubiegłym.
Woda także zebrała swoje tragiczne „żniwo”, ale ono również było mniejsze niż przed rokiem.  W zakończone wczoraj wakacje w województwie tonęło 16 osób i nie było wśród nich ofiar poniżej 18 roku życia, a w ubiegłym roku topielców było aż 32.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę