Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niezwykle smutna (i skromna) rocznica...

Wycie syren alarmowych i bicie dzwonów na kościelnej wieży – tylko to było słychać w południe w Łomży podczas „głównych uroczystości” 72. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W dolinie pamięci przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego gdzie m.in. zgromadzono szczątki żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny w kampanii wrześniowej 1939 roku, cztery delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze. Nie było, jak w latach poprzednich, specjalnej Mszy świętej w intencji poległych i Ojczyzny, nie było pocztów sztandarowych, nie było Apelu Poległych ani salwy honorowej. Było kilkanaście osób... i dwóch żołnierzy z bronią.

Foto:
Foto: delegacja miejska: Mirosława Kluczek i Baniamin Dobosz - z-cy prezydenta Łomży, Maciej Borysewicz przewodniczący Rady Miasta
Foto: poseł Lech Kołakowski i radny Mariusz Chrzanowski
Foto: delegacja starostwa: Lech Szabłowski - starosta, Krzysztof Kozicki - wicestarosta i Romuald Kozłowski
Foto: delegacja wojskowych

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę