Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Kaczyńska jedzie na „Olimpiadę Karate”

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska

Łomżanka Anna Kaczyńska będzie Polskę na zbliżających się X Mistrzostwach Świata Open karate w Tokio. - Tokijskie Mistrzostwa odbywają się od 1975 roku i są najbardziej prestiżowym turniejem na świecie, nazywanym Olimpiadą Karate ponieważ odbywają się raz na cztery lata – podkreśla Dariusz Syrnicki prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.

W środku stojących shihan Seiji  Isobe. Na dole od lewej: Aleksandra Zajkowska, Anna Kaczyńska, (...), Dariusz Syrnicki, (...)
W środku stojących shihan Seiji Isobe. Na dole od lewej: Aleksandra Zajkowska, Anna Kaczyńska, (...), Dariusz Syrnicki, (...)

Anna Kaczyńska trener  Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin i Dariusz Syrnicki trener Łomżyńskiego Klubu Karate i zawodniczka klubu Aleksandra Zajkowska wrócili z odbywającego się w Lublinie Międzynarodowego Seminarium Karate Kyokushin (IKO Poland Camp). Seminarium poprowadził przede wszystkim shihan Seiji  Isobe – 8 dan wychowawca mistrzów świata karate kyokushin  Francisco Filho i Ewerton Texeira jak i wicemistrzów świata w formule K-1 Francisco Filho i Glaube Feitosha. Był on osobistym uczniem i szoferem legendy karate Masutatsu Oyama, który wysłał go do Brazylii aby tam krzewił karate.
- Sposobem prowadzenia treningów potwierdził opinię o sobie, jako charyzmatycznym i bardzo wymagającym  nauczycielu – opowiada Dariusz Syrnicki.
Podczas lubelskiej imprezy odbyła się oficjalna prezentacja 10 zawodników, którzy będą reprezentowali Polskę w Tokio na zbliżających się X  Mistrzostwach Świata Open.
- W kategorii otwartej, czyli bez podziału na kategorie wagowe  do tej pory rywalizowali tylko mężczyźni. W tym roku po raz pierwszy w tej formule będą rywalizować kobiety. Zwycięzca zostanie niekwestionowanym Mistrzem lub Mistrzynią Świata – mówi Syrnicki.

Sponsorem Głównym wyjazdu Anny Kaczyńskiej do Tokio jest firma IT Card.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę