Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Biskup powołał diecezjalną grupę medialną

Biskup Stanisław Stefanek wydał dekret powołujący Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup. Skupi ona w jedno dotychczas działające oddzielnie Diecezjalne Radio Nadzieja i Tygodnik Diecezji Łomżyńskiej Głos Katolicki. Grupa medialna powstaje na bazie radia, i do końca roku ma wchłonąć redakcję tygodnika. Jak podkreśla biskup w dekrecie zmian dokonuje „mając na uwadze potrzebę nowych form ewangelizacji”.

W skład diecezjalnej grupy medialnej  poza radiem i tygodnikiem wchodzi także funkcjonujący od kilku miesięcy serwis internetowy, oraz nowe wydawnictwo.
Zgodnie ze statutem „program działalności Centrum Medialnego ma charakter społeczno-religijny, którego głównym celem jest wspieranie lokalnego Kościoła w jego misji ewangelizacyjnej, zaś formację religijną, społeczną i kulturalną realizuje w oparciu o katolicką naukę społeczną.”
Poza działalnością medialną w zakresie działań grupy – zgodnie z klasyfikacją PKD - jest także m.in. działalność agentów i pośredników turystycznych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę