Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Skuterem w passata

Dwóch 18-latków zostało rannych w wypadku jaki wczoraj po południu wydarzył się na skrzyżowaniu Rządowej i Kaznodziejskiej w Łomży. Nastolatkowie jechali skuterem Rządową przed który z Kaznodziejskiej wyjechał VW Passat.

Do wypadku doszło około godz. 15.30. volkswagenem kierowała  27-letnia kobieta. Jak podaje policja to ona była sprawczynią wypadku bo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącym prawidłowo skuterem marki Yamaha młodym mężczyznom.
Obaj zostali karetką pogotowia przewiezieni do szpitala w Łomży. Kierowca skutera doznał ogólnych potłuczeń i stłuczenia obu barków i po opatrzeniu został zwolniony do domu. Pasażer skutera ze skręceniem kręgosłupa na odcinku szyjnym pozostał w szpitalu na obserwacji.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę