Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wpadła pod koła przyczepy

15-latka siedziała na dyszlu łączącym przyczepę z traktorem. W trakcie jazdy spadła pod koła przyczepy. Na skutek wypadku nastolatka doznała licznych złamań. Została przewieziona najpierw do szpitala w Łomży, a następnie helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Białegostoku

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Kupnina koło Nowogrodu. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 51-letnia traktorzystka z tej miejscowości na dołączonej do ciągnika przyczepie przewoziła siano. W trakcie jazdy na dyszlu łączącym oba pojazdy podróżowała z nią 15-letnia pasażerka. W pewnym momencie, z nieznanych na razie przyczyn nastolatka spadła na jezdnię i  dostała się pod koła przyczepy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę