poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

Zaginął Paweł Miłaszewski

We wtorek (23 sierpnia) wyszedł z domu i zaginął... Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci szukają zaginionego 37-letniego mieszkańca miasta Łomży.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zaginiony Paweł Miłaszewski (lat 37) ma około 174 cm wzrostu. Jest krępej budowy ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie. Posiada tatuaż na klatce piersiowej. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego i granatowa koszulkę z krótkim rękawkiem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86)- 474 12 43, (86)-216 54 72 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę