Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginął Paweł Miłaszewski

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

We wtorek (23 sierpnia) wyszedł z domu i zaginął... Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci szukają zaginionego 37-letniego mieszkańca miasta Łomży.

Zaginiony Paweł Miłaszewski (lat 37) ma około 174 cm wzrostu. Jest krępej budowy ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie. Posiada tatuaż na klatce piersiowej. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego i granatowa koszulkę z krótkim rękawkiem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86)- 474 12 43, (86)-216 54 72 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę