Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W areszcie poczeka na rozprawę...

Pijany 23-latek, który jadąc samochodem w Zambrowie śmiertelnie potrącił 21-letniego pieszego trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Decyzję taką, na wniosek zambrowskiej prokuratury podjął miejscowy sąd. Jak podaje prokuratura 23 letni Tomasz W. będąc w stanie nietrzeźwości alkoholowej umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, przekroczył dozwoloną prędkość, nie zachował należytej ostrożności i uderzył czołowo idącego prawym poboczem jezdni Michała T. Potrącony zmarł po przewiezieniu do szpitala w Zambrowie.

Przypomnijmy do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed tygodniem - w nocy z piątku na sobotę na ulicy Grabowskiej w Zambrowie. 23-letni mieszkaniec Zambrowa mimo, że był pijany, jechał hondą civic w kierunku miejscowości Wola Zambrzycka. W pewnym momencie potrącił 21-letniego pieszego, który mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy hondy blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw że 23-latek nie posiada w ogóle prawa jazdy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę