Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotyki, nielegalny alkohol i papierosy... w jednym samochodzie

Niemal 100 gramów narkotyków, ale także nielegalny alkohol w plastikowych butelkach i papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci w Rajgrodzie. Odkrycia dokonano przypadkowo. W trakcie patrolowania jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli audi, którego kierowca na widok radiowozu gwałtownie skręcił i zaczął uciekać.

Jak relacjonuje st.asp. Justyna Aćman z zespołu prasowego KWP w Białymstoku po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali samochód. Za kierownicą siedział 32-letni mężczyzna. Tłumacz, że uciekał, bo nie ma prawa jazdy, ale jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenie policjantów. W trakcie dokładnego sprawdzania auta okazało się, że mężczyzna przewoził 57 gram marihuany, 40 gram amfetaminy, ponad 100 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz około 7 litrów nielegalnego alkoholu w plastikowych butelkach. Dodatkowo mundurowi znaleźli przy 32- latku telefon komórkowy, który jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnym systemie pochodzi z kradzieży.
Mężczyzna32-latek i 21-letnia pasażerka trafili do policyjnego aresztu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę