Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wielu chętnych na działki miejskie nie było

Tylko 7 z 31 wystawianych na przetarg przez miasto działek budowlanych udało się dziś sprzedać. Kupiło je łącznie czterech nabywców - jeden z nich kupił trzy działki, drugi dwie. Wśród nabywców działek był też radny miejski. Wielkich licytacji nie było. W sześciu przypadkach wystarczyło, wymagane prawem, pierwsze przebicie.

Wystawiane na sprzedaż przez miasto działki pod budownictwo mieszkaniowe znajdują się przy ulicach: Browarnej, Podleśnej, Piaski i Rubinowej. To teren dawnej „roszarni”, który przed dwoma laty ratusz odkupił od Wspólnoty Gruntowej Łomżyca. Niemal 2,4 hektara gruntu zostało podzielone na 31 działek budowlanych o powierzchni od 450 do niemal 1000m2. Ustalone przez miasto ceny wywoławcze wynosiły ponad  200 zł/m2.      
Dziś udało się sprzedać działkę największą – o pow. 963m2, którą kupił jeden z łomżyńskich przedsiębiorców mieszkający tuż obok niej, oraz sześć z tych najmniejszych o pow. 450-500m2.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę