Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wojewoda powołał w Suwałkach swojego doradcę. W Łomży „nie widzi potrzeby”!

Przewodnicząca PO w Suwałkach została kilka dni temu doradca wojewody podlaskiego. Jak przekonują służby wojewody „decyzja ma na celu polepszenie i usprawnienie komunikacji między mieszkańcami Suwałk, administracją samorządową, organizacjami pozarządowymi a wojewodą.” My zapytaliśmy wojewodę, czy planuje powołanie takiego doradcy u nas i okazuje się, że „wojewoda nie widzi potrzeby powoływania doradcy na terenie Łomży”.

Emila Jachimska z biura prasowego wojewody wyjaśnia, że w Suwałkach w połowie 2009 r. została zlikwidowana Delegatura Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, a w Łomży funkcjonuje ona „i to sprawnie”. 
- Komunikacja między mieszkańcami Łomży, administracją samorządową, organizacjami pozarządowymi a wojewodą działa bez zakłóceń. Dlatego też wojewoda nie widzi potrzeby powoływania doradcy na terenie Łomży (…) – pisze Jachimska (też z Łomży :)) dodając iż „najlepszym reprezentantem Łomży jakiego posiada Wojewoda Podlaski jest p. Wojciech Dzierzgowski – Wicewojewoda Podlaski”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę