Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Te tragiczne wypadki nie powinny się wydarzyć...

Tylko w sierpniu w gospodarstwach rolnych na terenie województwa miały miejsce dwa tragiczne wypadki w których zginęły małe dzieci. Policja przypomina i apeluje o zachowanie szczególnej uwagi i wzmożenie opieki nad dziećmi, które mimo wielokrotnych zakazów i przestróg pomagają przy pracach polowych, jak też często pozostawiane są bez opieki osób dorosłych.

W pierwszym z tragicznych wypadków zginęła 7 letnia dziewczynka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że podczas zabawy na beli słomy znajdującej się na polu w pobliżu zabudowań mieszkalnych dziecko zaczepiło się szyją o fragment siatki owijającej bele i udusiło się. Mimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła.
Do drugiego tragicznego wypadku, doszło na łące. Ojciec z dwójką dzieci pojechał traktorem ciągnącym beczkowóz na pobliską łąkę. Następnie mężczyzna, po zakończonej pracy wysiadł z ciągnika pozostawiając włączony silnik i w traktorze dwóch synów w wieku 3 i 4 lata. I właśnie wtedy, w trakcie jego krótkiej nieobecność młodszy syn wypadł z pojazdu i został przygnieciony tylnym kołem ciągnika. Trzylatek zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę