Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: oszustka twierdzi, że kontroluje ZUS

Mieszkańców Łomży odwiedza kobieta, która twierdzi, że pomoże im skontrolować czy ZUS prawidłowo pobiera pieniądze na składki. W rzeczywistości jest zwykłym oszustem. Po wizycie oszustki 85-letnia mieszkanka Łomży straciła 3000 złotych.

Urzędnicy ostrzegają, że żadne firmy nie mają do tego prawa. "Ponadto ZUS nigdy nie wysyłał ani nie ma prawa wysyłać inspektorów w teren poza przypadkami kontrolowania zwolnień lekarskich" - powiedziała rzecznik białostockiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Anna Krysiewicz.

Każda taka wizyta osoby podającej się za pracownika ZUS-u lub firmy kontrolującej jego pracę powinna nas zaniepokoić. Urzędnicy apelują, żeby takich osób nie wpuszczać do domów. O ostrożność apelują również policjanci. W każdym takim podejrzanym przypadku proszą o kontakt pod numerem 997.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę