Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lista PiS. Kołakowski siódmy?

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

PiS skończyło prace nad listami wyborczymi. Według źródeł PAP w PiS, kierownictwu partii udało się ustalić kolejność kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych. Oficjalnie listy mają być przedstawione za kilka dni. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na liście w województwie podlaskim poseł z Łomży – Lech Antoni Kołakowski – jest dopiero siódmy. Przed Kołakowskim jest poseł z Wysokiego Mazowieckiego Jacek Bogucki (5), a za Kołakowski poseł z Radziłowa Kazimierz Gwiazdowski (8).

Warto dodać, że w 2007 roku Kołakowski na liście PiS był czwarty, a w 2005, gdy po raz pierwszy wygrał wybory parlamentarne, był trzeci...
Teraz Kołakowski ma być siódmy, ale podobno jest jedynym kandydatem PiS z Łomży.

Według nieoficjalnych informacji listę Prawa i Sprawiedliwości otworzy szef partii w regionie poseł Krzysztof Jurgiel. Za nim będzie poseł Jarosław Zieliński,a na trzecim miejscu radny sejmiku i były marszałek województwa Dariusz Piontkowski, który wyprzedził także posła Mariusza Kamińskiego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę