Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: ulica oddana do użytku, ale jeździć nią nie wolno...

Dwa tygodnie po informacji o oddaniu do użytku przedłużenia ul. Spokojnej w Łomży, okazuje się, że kierowcy nadal nie mogą korzystać z nowego połączenia Alei Legionów z ul. Wojska Polskiego. Sygnały w tej sprawie od naszych słuchaczy potwierdza Łukasz Czech z łomżyńskiego ratusza. Jak tłumaczy – budowa przedłużenia Spokojnej została zakończona, jednak, by można z niej bezpiecznie korzystać, należy poczekać na wydanie przez nadzór budowlany decyzji o niewnoszeniu sprzeciwu na użytkowanie tej drogi. Jak dodaje – decyzja w tej sprawie powinna być wydana jeszcze w tym tygodniu, a do tego czasu ul. Spokojną nie powinno się jeździć.

Komunikację między Aleją Legionów i Wojska Polskiego (czyli drogami wjazdowymi do miasta od strony Ostrowi Mazowieckiej i Ostrołęki) utrudnia dodatkowo fakt, że na dwóch innych drogach między nimi, czyli na Alei Piłsudskiego i ul. Poznańskiej, trwają właśnie poważne prace modernizacyjne.

Obecnie najbliższe od wjazdu do miasta połączenie tych dróg to ul. Sikorskiego leżąca już w centrum Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę